Start Aktualności Sukces naszych laureatów

„Do sukcesu dochodzi się powoli,

droga ta czasem boli

Nigdy nie dowiesz się jak sukces smakuje,

dopóki pójść tą drogą nie spróbujesz”.

W naszej szkole kilku zdolnych uczniów również spróbowało smaku sukcesu.

25 marca 2015 r. w jednej z Łomżyńskich szkół czterech laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych miało zaszczyt odebrać zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata. Ten ważny dokument odebrali z rak prezydenta miasta Łomży, dyrektora Kuratorium i wielu innych osobistości. Doniosłości  chwili dopełniła wiosenna, słoneczna atmosfera.

Zaszczytnym tytułem laureata mogą pochwalić się:

Dominika Wojciechowska ucz. kl. VI c- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.

Krzysztof Lutostański ucz. kl. V e- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Rafał Kaczyński ucz. kl. VI b- laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.

Tadeusz Kaczyński ucz. kl. VI d- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Czworo uczniów wywalczyło tytuł finalisty:

Piotr Markowski ucz. kl. VI d - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Hubert Drewnowski ucz. kl.  VI e - finalista Wojewódzkiego Konkursu  z Matematyki.

Natalia Sokołowska ucz. kl. VI a - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Marta Żurowska ucz. kl. V c- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Uczniowie Ci nie osiągnęliby tak wielkiego sukcesu, gdyby nie ich ciężka praca oraz ciągła pomoc nauczycieli przygotowujących do konkursu: p. Elżbiety Słoneckiej, Joanny Ciury, Hanny Popławskiej, Tomasza Śmigielskiego i Iwony Murawskiej.

Naszym Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów posługując się słowami wiersza:

„ …Potem rozkoszuj się tym co osiągnąłeś,

Ciesz się ze zdobycia celu jaki sobie powziąłeś

I choć roztacza się wokół Ciebie dobra aura

Nigdy w życiu nie osiadaj na laurach.”

Iwona Murawska