Start Aktualności Zabawa karnawałowa w Fikolandzie

Za nami święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Zaczął się nowy rok, a wraz z nim karnawał, czyli czas balów i zabaw, który będzie trwał do Środy Popielcowej.
14 stycznia uczniowie klas IIc i IIg pod opieką wychowawców i rodziców wzięli udział w zabawie karnawałowej w Centrum Zabaw „Fikoland” w Białymstoku.
W trakcie dwugodzinnej zabawy z naszymi pociechami  bawili się animatorzy, przebrani za elfy, renifery, bałwanki i inne postacie z bajek. Dzieci, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem, miały do wykonania różnorodne zadania muzyczne, taneczne, sprawnościowe. Poradziły sobie z tym doskonale. W nagrodę odwiedził je Mikołaj ze swoim ulubionym reniferem Rudolfem, który swoim czerwonym nosem oświetlał Mikołajowi drogę do Fikolandu, gdzie oczekiwały go dzieci. Każdy dostał drobny upominek (ukłon w stronę rodziców-sponsorów).

Były również zabawy, gonitwy i wspinaczki na placu zabaw. Nie mogło też zabraknąć rozgrywek piłki nożnej, bo prawdziwi sportowcy wszędzie znajdą miejsce na trening. Ciała zmęczone, ale dusze uradowane, jak na każdej dobrej imprezie karnawałowej. Kto był, ten wie, że najlepsza zabawa jest w Fikolandzie.

Wychowawcy klas IIc i IIg