Start Aktualności Zawodowy koszykarz Mateusz Bartosz prowadzi lekcję wuefu

Mateusz Bartosz , w przeddzień Dnia Dziecka ,  uczniom klasy II D zrobił niespodziankę. Przyjął zaproszenie klasy II D i przybył do naszej szkoły. Na lekcję zaprosiliśmy klasę trzecią i uczniów z klasy piątej.    Wszyscy tam obecni byli świadkami jego gry i kibicami gry z zawodnikami wybranymi przez niego do drużyny, koszykówka wyśmienita, a najzabawniejsze było, że w takim towarzystwie wszyscy bez trudu strzelali celnie do kosza. Sportowiec był otwarty na pytania, chętnie opowiadał o sobie. Uczniowie pytali o różne sprawy , między innymi dowiedzieliśmy się jaki zadziwiający numer buta nosi Mateusz Bartosz. Zapytaliśmy o meni, które jest dla niego najlepsze i długość  treningów. Podkreślił, że codzienne treningi to intensywna gra przez dwie godziny zegarowe i dodatkowo siłownia. Wszyscy  byli oczarowani koszykarzem, wobec tego  zaproponowaliśmy mu spotkanie w następnym roku. Zaproszenie przyjął.

Wychowawczyni  kl. IID Marzanna Puchalska