Start Aktualności DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO !!!

Wychowawcy klas IV b i IV e to nauczyciele wychowania fizycznego i dlatego też  1 Czerwca z okazji "Dnia Dziecka" nauczyciele zabrali  nas do JUMPER PARKU.

Wszyscy chętnie uczestniczyli w rozgrzewce, którą prowadził opiekun. Najfajniejszy był basen z miękkimi piankami, do którego wszyscy wpadali z wysokiego materaca. Ciekawą atrakcją były trampoliny, na które dzieci skakały z radością oraz ściana wspinaczkowa, gdzie można było wypróbować swoich sił. Interesującą zabawą była również gra w kosza na trampolinie. Bokser to stanowisko gdzie mogliśmy zmierzyć swoje siły i ustanowić rekord. Natomiast strefa masażu to dwa fotele, które zapewniły nam pełnie relaksu. Air-Hockey to miejsce gdzie stanęliśmy oko w oko z przeciwnikiem i mieliśmy szansę wygrać mecz!  Było tam mnóstwo atrakcji  wspaniale się bawiliśmy. Wszystkie dzieci wróciły szczęśliwe i wesołe. Z pewnością pojechałyby jeszcze raz na taką wycieczkę.

Angelika Komarowska kl. IV b