Tegoroczny Dzień Mamy I Taty odbył się w klasie II F dnia 13 czerwca. Na spotkanie przybyli rodzice wraz z rodzeństwem moich wychowanków. Dzieci w głównym prezencie podarowały rodzicom przedstawienie teatralne pt.: ,,Spotkanie bajek”. Z wielkim zaangażowaniem i gracją młodzi aktorzy wcielili się w postacie znanych i lubianych bajek: ,,Jaś i Małgosia”, ,,Czerwony Kapturek”, ,,Szewczyk Dratewka”, ,,Królewna Śnieżka,” ,,Kopciuszek”. Wśród recytowanych ról i wyśpiewanych słów piosenek podkreślaliśmy, iż rodziców należy się słuchać, szanować ich pracę i przestrzegać w życiu wartości, umówi zasad. Następnie wszyscy zebrani, wśród wesołej zabawy, śmiechów i żartów  uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkurencjach sprawnościowych. Rodzice zostali także obdarowani przez dzieci najserdeczniejszymi życzeniami  i własnoręcznie wykonanymi laurkami, a wszystkie dzieci otrzymały kolorowe balony, które w jednej z zabaw nadmuchali rodzice i wywiązali kolorowe wstążki.

Radośni, wzruszeni , pełni miłych wrażeń rodzice w bardzo ciepłych słowach i gromkimi brawami dziękowali za zorganizowanie Dnia Mamy I Taty.

Iwona Wojno -

wychowawca klasy II F