Laureaci Kodeksu Dobrych Manier w roku szkolnym 2017/2018

STYCZEŃ

IA – Natalia Rzepko

IB – Alexander Leśniewski

IC – Emma Dąbrowska

IIA – Oliwia Marciniak

IIB – Sandra Mierzejewska

IIC – Julia Balwicka

IID – Natalia Jabłońska

IIE – Jan Stanisław Ołdakowski

IIIA – Dawid Dygan

IIIB – Pola Bańkowska

IIIC – Nikola Marciniak

IIID – Bartosz Krawczyk

IIIE – Julia Żochowska

IIIF – Natalia Łapińska

IVA – Amelia Korszlak

IVB – Amelia Faszczewska

IVC – Katarzyna Porzezińska

IVD – Maja Sienicka

VA – Weronika Piekarska

VB – Kacper Święcki

VC – Gabriela Sokołowska

VD – Emilia Jabłońska

VE – Miłosz Krajewski

VIA –Nina Plewik

VIB – Paweł Równy

VIC – Asteria Żochowska

VID – Dominika Grochowska

VIIA – Oliwia Godlewska

VIIB – Olaf Bańkowski

GRUDZIEŃ

IA – Julia Stypułkowska

IB – Zuzanna Piszczak

IC – Bartłomiej Kamiński

IIA – Bartosz Żochowski

IIB – Kamila Koszykowska

IIC – Maja Kruszewska

IID – Liliana Bagińska

IIE – Paweł Ostrowski

IIIA – Karina Guberska

IIIB – Julia Kobosko

IIIC – Kacper Święcki

IIID – Weronika Faszczewska

IIIE – Aleksandra Skłodowska

IIIF – Dominika Łapińska

IVA – Kamil Stanisławski

IVB – Oliwia Filipek

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Grzegorz Żochowski

VA – Mateusz Targoński

VB – Michał Godlewski

VC – Natalia Pawlik

VD – Magdalena Kaczyńska

VE – Łucja Kulesza

VIA – Damian Buczyński, Nina Plewik

VIB – Paweł Równy

VIC – Natalia Wojciechowska

VID – Wiktor Deszczyński

VIIA – Amelia Popescu

VIIB – Aleksandra Janczewska

LISTOPAD

IA – Michał Maleszko

IB – Kacper Nowicki

IC – Gabriela Mioduszewska

IIA – Jakub Piętka

IIB – Zuzanna Uszyńska

IIC – Maciej Ostrowski

IID – Lena Włostowska

IIE – Miłosz Korczak

IIIA – Maja Radgowska

IIIB – Łucja Warakomska

IIIC – Wiktor Wyszomirski

IIID – Paulina Kostro

IIIE – Wiktor Wiśniewski

IIIF – Radosław Rempoła

IVA – Igor Grochowski

IVB – Maja Roszkowska

IVC – Bartosz Szepietowski

IVD – Klaudiusz Janik

VA – Jakub Kaczyński

VB – Michał Brzozowski

VC – Stanisław Borecki

VD – Dominik Wyszyński

VE – Łucja Kulesza

VIA – Bartosz Mianowski

VIB – Michał Tyborowski

VIC – Wiktoria Bruszewska

VID – Wiktor Deszczyński

VIIA – Maciej Lepiarz

VIIB – Natalia Muszyńska

PAŹDZIERNIK

IA – Judyta Bazelak

IB – Szymon Kubuj

IC – Wiktor Choiński

IIA – Kacper Mioduszewski

IIB – Bartosz Faszczewski

IIC – Oliwia Gwardiak

IID – Martyna Łuniewksa

IIE – Igor Dołęgowski

IIIA – Lena Deszczyńska

IIIB – Nikola Zaremba

IIIC – Antonina Suchodolska

IIID – Jakub Szepietowski

IIIE – Olga Szepietowska

IIIF – Natalia Święcka

IVA – Amelia Korszlak

IVB – Igor Kossakowski

IVC – Natalia Kalinowska

IVD – Maja Sienicka

VA – Zuzanna Podbielska

VB – Zuzanna Dołęgowska

VC – Łukasz Leoniak

VD – Paulina Kurek

VE – Łucja Kulesza

VIA – Nina Plewik

VIB – Paweł Równy

VIC – Wiktoria Bruszewska

VID – Nicole Perkowska

VIIA – Oliwia Godlewska

VIIB – Roksana Szkiłądź

WRZESIEŃ

IA – Natalia Kuszelewska

IB – Maja Wróblewska

IC – Maja Mioduszewska

IIA – Zofia Śliwowska

IIB – Jakub Sierota

IIC – Gabriela Rydzewska

IID – Bartłomiej Cereniewicz

IIE – Zuzanna Kamińska

IIIA – Aleksandra Deszczyńska

IIIB – Wiktoria Duchnowska

IIIC – Antoni Doroszkiewicz

IIID – Jakub Pukniel

IIIE – Zuzanna Serokin

IIIF – Igor Dąbrowski

IVA – Amelia Korszlak

IVB – Eryk Musiałowski

IVC – Kacper Faszcza

IVD – Amelia Porzezińska

VA – Szymon Wnorowski

VB – Alicja Dołkowska

VC – Iga Kućmierowska

VD – Paulina Kurek

VE – Victor Leśniewski

VIA – Nina Plewik

VIB – Adam Pruszyński

VIC – Natalia Wojciechowska, Filip Krajewski

VID – Nicole Perkowska

VIIA – Igor Wróblewski

VIIB – Roksana Szkiłądź