Start Uczniowie Osiągnięcia

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”

I miejsce
Aleksandra Dąbrowska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Jan Gołaś klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

II miejsce
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Jan Ołdakowski klasa IIe
Franciszek Urbanek klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

III miejsce
Ewa Kaczyńska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Nikola Perkowska klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Patrycja Gołaszewska klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

Wyróżnienia:
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Wiktoria Konarzewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Adam Żdziech klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Bartłomiej Cereniewicz klasa IId
opiekun Joanna Godlewska
Patryk Krystosiak klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk
Piotr Nowicka klasa IId
opiekun Joanna Godlewska
Józef Domitrz klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył


Szkolny Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera - Rysujemy w Logomocji"

I miejsce
Zuzanna Czapska klasa V c

II miejsce
Iga Kućmierowska klasa V c

III miejsce
Jakub Baryczka klasa V c 
Rafał Legacki kl. V e

Wyróżnienia:
Gabriela Sokołowska klasa V c
Wiktoria Dąbrowska klasa VI a


Szkolny Konkurs Informatyczny "Moja ulubiona postać bajkowa" - rysunek w programie Paint

I miejsce 
Gabriela Mioduszewska klasa Ic
Wojciech Gwardiak klasa IIc
Błażej Sienicki klasa IIIe

II miejsce 
Maja Żebrowska klasa Ia
Sandra Mierzejewska klasa IIb
Antoni Doroszkiewicz klasa IIIc

III miejsce 
Szymon Kubuj klasa Ib
Natalia Perkowska klasa IIa
Oliwier Kazana klasa IIId

Wyróżnienia:
Dawid Dygan klasa IIIa
Karol Białobrzeski klasa IIIb


Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej "Witraż"

III miejsce - kategoria klas I - III
Maja Kruszewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

Wyróżnienia - kategoria klas I - III:
Wiktoria Muszyńska klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska
Natalia Rzepko klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk

Wyróżnienia - kategoria klas IV - VI:
Julia Kulesza klasa Vd
opiekun Iwona Kaczyńska


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" - eliminacje powiatowe

I miejsce - kategoria klas I - III
Maja Kruszewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

I miejsce - kategoria klas IV - VI
Zuzanna Czapska klasa Vc
opiekun Maria Śmigielska


Świetlicowy Konkurs „Przepis na zdrową przekąskę”

I miejsce
Oliwia Święcka klasa IId
opiekun Mariola Woroszył

II miejsce
Zuzanna Serokin klasa IIIe
opiekun  Małgorzata Uszyńska

III miejsce
Allan Zalewski klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro

Wyróżnienia:
Antoni Doroszkiewicz klasa IIIc
Emilia Jabłońska klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro
Dawid   Dygan klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska


Świetlicowy Konkurs Plastyczny na plakat „Dbam o zdrowie – zdrowo się odżywiam i jestem aktywny”

I miejsce
Paweł Ostrowski klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

II miejsce
Martyna Łuniewska klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

III miejsce
Jakub Szepietowski klasa IIId
opiekun Beata Kolińska


VI edycja Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" w Białymstoku

Nagrody:
Aleksandra Dąbrowska klasa Ib
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W harmonii z przyrodą"

Wyróżnienie
Joanna Falkowska klasa IVa
opiekun Iwona Kaczyńska


Świetlicowy Konkurs Recytatorski "Czarowanie słowem"

I miejsce
Julia Dąbrowska klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska

II miejsce
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

III miejsce
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Wyróżnienia:
Stanisław Szymański klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska
Adam Zdziech klasa IIa
Bartosz Żochowski klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Oliwia Łapińska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego"

Wyróżnienia:
Mateusz Kadłubowski klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro
Feliks Popławski klasa Ve
opiekun Maria Śmigielska


Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Szepietowo

II miejsce
UKS Jedyneczka I - dziewczęta
opiekun Aleksandra Bogucka

V miejsce
UKS Jedyneczka II - dziewczęta
 
opiekun Aleksandra Bogucka
UKS Jedyneczka I - chłopcy
opiekun Rafał Baczewski


Świetlicowy Konkurs Pięknego Czytania „Polscy Poeci Dzieciom”

I miejsce
Julia Jabłońka  klasa IIIf
opiekun Iwona Wojno
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

II miejsce
Maria Grochowska klasa IIIf
opiekun Iwona Wojno
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

III miejsce
Wiktoria Tymińska klasa IIId
opiekun Beata Kolińska
Bartłomiej Cereniewicz klasa IId
opiekun Joanna Godlewska


Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Dary Jesieni”

I miejsce 
Oliwier Zaremba klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska

II miejsce 
Paweł Wróblewski  klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska

III miejsce 
Maja Wróblewska  klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Wyróżnienia:
Michał Balwicki klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Zuzanna Milewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Sara Perkowska klasa IIc
Gabriela Rydzewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Paulina Kostro klasa IIId
opiekun Beata Kolińska


Mistrzostwach Powiatu w unihokeju

I miejsce
drużyna dziewcząt
opiekun Renata Jaroszewicz
drużyna chłopców
opiekun Rafał Baczewski 


II Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Zamień celebrytę na autorytet. Parada postaci historycznych”

II miejsce
Roksana Szkiłądź klasa VIIa
Wiktoria Dąbrowska klasa VIa
Maciej Lepiarz klasa VIIb
opiekun Radosław Tymiński


Powiatowy Konkurs Piosenki w Szepietowie

I miejsce w kategorii "Zespoły"
Tercet "Wesołe Jedynki":
Karolina Dworakowska klasa VIa
Olga Matuszelańska  klasa VIc
Aleksandra Wasilewska klasa Vc

opiekun Katarzyna Matuszewska       

III miejsce w kategorii "Soliści"
Patrycja Gołaszewska klasa IId
opiekun Joanna Godlewska


Miejski Konkurs Literacki "Moje miasto dawniej i dziś"

I miejsce
Iga Kućmierowska klasa Vc
opiekun Alicja Popławska
Wiktoria Pietrzykowska klasa IVc
opiekun Tomasz Śmigielski

III miejsce
Wiktor Mieczkowski klasa Va 
opiekun Agnieszka Wasiluk

Wyróżnienia
Asteria Żochowska klasa VIc
Łucja Lubowicka klasa Vc

opiekun Alicja Popławska
Antonina Knieć klasa Va 
opiekun Agnieszka Wasiluk