Start Uczniowie Samorząd Dyskoteka andrzejkowa klas I-III

27 listopada 2014 roku spotkaliśmy się wszyscy na hali sportowej. Na licznie przybyłych uczniów czekało wiele atrakcji: dobra muzyka i napoje  które zapewnił Mały Samorząd Uczniowski, pyszne ciasta, rogaliki, babeczki przygotowane przez naszych wspaniałych rodziców, ciekawe wróżby autorstwa uczennic z klasy VI E.

Z naszych obserwacji wynika, że wszyscy doskonale się bawili. Tańce na hali trwały nieustannie. ,,Pociąg” prowadzony przez  śmiałka z klasy II c porwał niemal wszystkich uczniów. Wszyscy brali też udział w konkursach na najciekawsze tańce grupowe, tańce parami, które nagradzane były specjalnym zdjęciem i pysznym ciastem. Hitem dyskoteki okazał się utwór grupy Weekend ,,Ona tańczy dla mnie” a niektórych na pewno bolało gardło od śpiewania. Po dwóch godzinach rozbawionym uczniom nie chciało się wracać do domu. Pięknie pracowali podczas dyskoteki członkowie Małego Samorządu. Jedni pilnowali porządku na hali, inni pomagali przygotować stoiska ze smakołykami i sprzedawali je podczas dyskoteki. Ogromne podziękowania należą się rodzicom pomagającym ustawiać stoły, przygotowywać napoje, rozstawiać tace z ciastami, pilnującym naszych małych sprzedawców, dekorującym halę wcześniej pomysłowo wykrojonymi dyniami. Podziękowania należą się również dla naszych ,,wróżek” z VI E oraz wychowawczyń czuwających nad bezpieczeństwem bawiących się uczniów.