Start Uczniowie Samorząd Mam talent

29 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Katarzyny Matuszewskiej i pani Hanny Popławskiej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI. Uczestnicy przygotowali jedną prezentację (gatunek dowolny – piosenki, tańce, gra na instrumencie, pokazy itp.).

Występ każdego zawodnika był poprzedzony prezentacją plakatu nawiązującego do wykonawcy lub wykonywanej prezentacji. Sprawne prowadzenie konkursu zawdzięczamy Karolinie Nicgorskiej z klasy VID i Wiktorii Mormol z klasy VIE.

Jury w składzie: pani Elżbieta Słonecka, pani Iwona Murawska, pani Hanna Popławska oraz przedstawicielki SU - Anna Wojciechowska i Michalina Bielińska dokonało oceny uczestników. Oceniano dobór repertuaru związanego z charakterem konkursu, pomysłowość wykonawczą, poziom warsztatu wykonawczego, humor w prezentacji, plakat oraz strój.

Wszyscy uczestnicy bardzo solidnie przygotowali się do tego zadania, a wybór był niezwykle trudny. Jury przyznało:

I miejsce: Brajanowi Litwińczykowi kl. VD

ex quo Karolinie Tworkowskiej kl. VIC

II miejsce: Adrianowi Kruczkowskiemu i Maciejowi Mankiewiczowi kl. IVC

Aleksandrze Zawistowskiej kl. VC

Hannie Wasilewskiej kl. IVB

III miejsce: Hubertowi Tryniszewskiemu kl. VIA

Izabeli Wileńskiej i Annie Sokołowskiej kl. IVC

Wyróżnienia zdobyli:

Oliwia Dobecka i Dominika Fedorowska kl. IVC

Katarzyna Karłowicz i Magdalena Tyborowska kl. IVB

Julia Krajewska kl.VC

Małgorzata Kossoń i Maria Przychodzeń kl. IVC

Szymon Malinowski kl. VIA

Laureaci konkursu  otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorów. Wszyscy uczestnicy również dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody niespodzianki.

Serdecznie gratulujemy!!!