Start Uczniowie Samorząd Serce dla Poli

W dniach 15,16 i 18 grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował loterię fantową, a szkolne koło PCK zbiórkę  pieniężną. Dochód  z tych przedsięwzięć przeznaczony zostanie na operację serduszka małej mieszkanki naszego miasta POLI GRADOWSKIEJ.

Organizacja tych inicjatyw nie byłaby możliwa gdyby nie uczniowie, nauczyciele i rodzice , którzy z wielkim zainteresowaniem włączyli się w te akcje ofiarowując zabawki, gry, książki i pieniądze.

Zgromadzono około 300 fantów i tyle też sprzedano  losów. Każdy los w cenie  3zł. wygrywał.  Na wielkie uznanie zasługują również uczennice klas Vb i VIb , które przez trzy dni pracowały przy sprzedawaniu fantów oraz liczeniu pieniędzy. Taka loteria fantowa dostarczyła wiele radości wszystkim tym , którzy kupowali losy i mamy nadzieję, że dzięki takim imprezom będzie mogła uśmiechać się Pola i wiele innych dzieci.

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło PCK