Start Uczniowie Samorząd I znowu apel …

Dnia 11 kwietnia odbył się kolejny apel zorganizowany przez Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego. Comiesięczne apele rozpoczyna gromki śpiew Hymnu Narodowego w wykonaniu dzieci i nauczycieli. Potem następuje podsumowanie przyjętego w klasach I- III „Kodeksu Dobrych Manier”, zgodnie z którym co miesiąc jeden uczeń z każdej klasy otrzymuje tytuł „Najgrzeczniejszego Ucznia” i nagrodę książkową.

W miesiącu marcu tytuł ten otrzymali:

I A

Amelia Wyszyńska

III E

Kinga Kujawa

Podczas apelu Pani Marta Kostro i Edyta Kolińska- nauczyciele języka angielskiego podsumowały konkurs „Najlepszy Trzecioklasista- Anglista”. Najwyższy wynik w tym konkursie językowym uzyskali Iga Kućmierowska z kl. III C, Bartosz Czapski z kl. III C oraz Michał Brzozowski z kl. III B. Uczniowie ci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu tajników języka angielskiego.

Marta Kostro

Justyna Porowska- Grochowska