Start Uczniowie Samorząd I Ty możesz zostać świętym Mikołajem! Wolontariat Małego Samorządu Uczniowskiego

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani.  To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. Chcielibyśmy by dzieci uczyły się odpowiedzialności, prawości, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje.

Mały Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę zabawek i artykułów szkolnych dla Domu Dziecka w Zambrowie oraz karmy i akcesoriów dla zwierząt dla Schroniska dla Bezdomnych Psów „ARKA” w Łomży

Akcja pomocy potrzebującym jest jedną z najprostszych  w  jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków ma znaczenie.  Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do włączenia się w akcję. Pokażmy dzieciom, że dzielenie się tym co mamy - to dobry nawyk.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego