Czy macie w domu książki, słowniki, encyklopedie:

- których nie czytacie, nie używacie?

- które macie w kilku egzemplarzach?

- które zalegają Wam na półkach, ale są w dobrym stanie?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście „TAK”, to serdecznie Was zapraszamy do udziału w akcji „Świetlica lubi książki!”

Więcej…

 

6 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu, w związku z tym naszą świetlicę odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji.

Podczas spotkania goście wyjaśniali uczniom, jakie zagrożenia mogą czyhać na nich w Internecie. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia prezentacji, które dotyczyły negatywnych zjawisk w sieci globalnej.

Więcej…

 

Dnia 19 stycznia 2018 roku w świetlicy szkolnej „Kaskada” odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie „Bezpieczne Ferie”. Został on zorganizowany przy współudziale Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Konkurs skierowany był do uczniów klas III SP nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, a za cel stawiał sobie przede wszystkim propagowanie zasad bezpieczeństwa,

Więcej…

 

Świetlica szkolna w ramach uczestnictwa w konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem” zorganizowanym przez Fundację BOŚ zrealizowała szereg działań mających na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Przeprowadzono dwie lekcje „Co należy jeść, aby być zdrowym?” oraz „Aktywnie spędzamy czas”. Celem tych zajęć było uświadomienie dzieciom zależności pomiędzy sposobem odżywiania, a stanem ich zdrowia oraz podkreślenie wagi aktywności fizycznej. Była to nie lada zabawa, gdyż dzieci miały możliwość spróbować zdrowych smakołyków oraz aktywnie spędzić czas w świetlicy szkolnej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…