Nasza szkoła kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo uczniów. Uczymy dzieci od klas najmłodszych, jak należy poruszać się w drodze do i ze szkoły oraz do innych miejsc.    W ramach tygodnia „Bezpieczna droga do szkoły” zaprosiliśmy do świetlicy policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Więcej…

 

Wychowawcy świetlicy szkolnej „Kaskada” wyłonili uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się wzorowym zachowaniem, wysoką kulturą osobistą, aktywnym uczestnictwem w zajęciach organizowanych przez świetlicę oraz przestrzeganiem regulaminu świetlicy. W związku z tym otrzymali dyplomy „Wzorowego świetliczanina” oraz drobne upominki.

Więcej…

 

 

W  naszej świetlicy szkolnej KASKADA II odbyło się podsumowanie szkolnego czteroetapowego konkursu czytelniczego dla klas II-III „Bezbłędnego czytania”. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do każdego etapu. Konkurs trwał cały rok szkolny.

Więcej…

 

W mijającym półroczu szkolnym mieliśmy w naszej świetlicy niespodziewanych gości, którzy przygotowali liczne niespodzianki. Byli to wolontariusze programu „Pomagamy – wolontariat pracowniczy” z firmy Nationale Nederlanden.

Więcej…

 
Więcej artykułów…