W październiku bieżącego roku odbył się Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Dary Jesieni”. Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz uwrażliwianie dzieci na otaczającą nas przyrodę i zmieniające się pory roku. Wpłynęło 33 prace wykonane różnymi technikami.

Jury w składzie: Agnieszka Faszczewska, Malwina Falkowska oraz Ewelina Czajkowska wyłoniło 3 pierwsze miejsca oraz kilka wyróżnień:

I miejsce – Zaremba Oliwier (I c)

II miejsce – Wróblewski Paweł (II b)

III miejsce – Wróblewska Maja (I b)

Wyróżnienia:

• Balwicki Michał (I b)
  • Milewska Zuzanna (I c)
  • Perkowska Sara (II c)
  • Rydzewska Gabriela (II c)
  • Kostro Paulina (III d)

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy oraz drobne upominki, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się podczas apelu klas I-III.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy prac, która znajduje się w świetlicy Kaskada (s. 83, I piętro). Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział oraz gratulujemy.

Wychowawcy świetlicy