Menu główne:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem

Spotkanie z Policjantem

W dniu 22 września 2009 roku świetlicę szkolną odwiedzili policjanci Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem Mirosław Tymiński oraz Jarosław Kryński. Policjanci opowiadali dzieciom o swojej ciekawej a zarazem niebezpiecznej pracy a uczniowie zadawali im pytania. Policjanci zwrócili dzieciom uwagę na potrzebę troski o własne bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły, pokazali akcesoria niezbędne do pracy policjanta kierującego ruchem drogowym. Ponadto dzieci miały możliwość poznać wnętrze radiowozu, jego wyposażenie oraz sygnały dźwiękowe. Następnie dzieci udały się wraz z policjantami na przejście dla pieszych, gdzie poznały zasady bezpiecznego poruszania się po jezdni. Na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki od zaproszonych gości w postaci opaski odblaskowej.

Świetlica - Aktualności | Spotkanie z Policjantem | Prawa Dziecka | Straż Miejska w Świetlicy | Mapa witryny